"İçsel Yolculuk" Yoga Kampı - (Kayıtlar Doldu)

16-19 Temmuz Fethiye

‘İÇSEL YOLCULUK’ Yoga Kampı 16-19 Temmuz Fethiye

Temmuz ayında düzenleyeceğim Yoga kampı için ilk niyetim, katılan herkesin içine dönerek, içsel bir serüven yaşaması.


Gündelik hayatta algı genellikle dışarıda olan olaylarla meşgul olduğundan, insan pek de içine bakma fırsatı bulamıyor. Aslen yaşananlar ise, içsel süreçlerin dışarıya yansıması. Bu kampta Yoga ve meditasyon pratikleri sayesinde bol bol içine bakma fırsatın olacak.

 Kamp 16 Temmuz Perşembe günü öğleden sonra saat 16:00’da Tanışma çemberi ve sonrasında ilk asana/pranayama dersi ile başlayacak olup, 19 Temmuz Pazar sabahı asana/pranayama dersi,kapanış çemberi ve kahvaltı sonrası son bulacaktır.

 

Konaklayacağımız otel yüksek rakımda ormanın içerisinde ferah bir lokasyondadır. Otelde havuz mevcut olup, ayrıca otel Ölüdeniz’e araçla yaklaşık 20 dakikalık kısa bir yolculuk mesafesindedir. Oteli incelemek istersen linki ;

 

https://www.babakamp.com


Yoga dersleri her seviyeden kişiye uygun olup, kişilerin seviyelerine göre varyasyonlu çalışmalar yapacağız. Dersler bazen daha hızlı ve yoğun (Yang), bazen ise daha yavaş ve rahat (Yin) olacak. Tabi her ne kadar dersleri planlasam da, o gün grubun ihtiyacına göre akışta ne gibi bir enerjiyle, hangi çakraya yönelik nasıl bir çalışma gerekiyorsa onu uygulayacağız. 

Eğer hiç Yoga pratiğin yoksa endişe etme, çünkü bir yerden de başlamak lazım. O yer de burası neden olmasın. Önemli olan, içine dönerek kendine bakma niyetinin olması.


 Kampta vejetaryen beslenme tarzı uygulanacak olup, bu süre zarfında bedenlerimizi doğanın lezzetli besleyici gücüne emanet edeceğiz. 


Kamp Programı:

 

07:30 – 8:00 Meditasyon

 

08:15 - 9:45 Asana ve Pranayama (Enerji-Çakra) Çalışması 

 

Her sabah kahvaltıya kadar *asil sessizlik uygulanacaktır.

 

9:45 - 11:30 Kahvaltı

 

11:30 – 16:30 Serbest Zaman - Chill out / Snack time 

 

16:30 – 18:00 Asana ve Pranayama (Enerji-Çakra) Çalışması 

 

18:00 – 19:30 Akşam Yemeği

 

20:30 – 21:30 Yoga Satsang (Felsefe Sohbeti)


*Asil sessizlik, konuşma, göz teması, beden dili dahil herhangi bir iletişim kurmadan sadece dikkatin kendi içinde kalmasıdır. Sessizlik, İç Sessizlik olduğunda Asil olur. Zihin sakin ve rahattır. Bu pratikle yakalamaya çalıştığımız içsel sessizlik halini kontrollü bir şekilde uygulayabilmek ve bu uygulamayı günlük hayatımıza taşıyabilmek!


-Grupta isteyenlerle birlikte, ders arası saatlerde(11:00-16:00)  Cuma ve Cumartesi günü bir gün tekne gezisi bir günde Yamaç paraşütü yapma niyetim mevcut. Kampa geldiğimiz ilk gün grup olarak organize olacağımızı düşünüyorum.


*Kamp ücreti 4 gün 3 gece iki kişilik odalarda (arkadaş grupları için 3 - 4 kişilik odalar da mevcut) kişi başı 1500 TL’dir. (Odalar gayet ferah ve geniş olup, özellikle 3 kişilik odalar daha geniş ve konforludur. Zaten odaları kamplarda genellikle yatmadan yatmaya kullandığımız için konaklama anlamında rahat olabilrsin.) 

 

*Bu ücrete 3 gece konaklama, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, ara öğün çay- ikramlıklar ve bütün Yoga dersleri dahildir.

 

*Ücrete ulaşım dahil değildir.

*Dalaman havalimanından transfer yapacaklar için sabah uçağıyla (Anadolu pegasus sabah 7:00 , Avrupa THY sabah 6:50)  gelmenizi tavsiye ederim ve sabah gelenlerle hep birlikte daha uygun fiyatlı bir transfer ayarlayabilme opsiyonumuz mevcuttur.


Dilerim doğa içinde gerçekleştirdiğimiz, ‘İçsel Yolculuk’ niyetiyle düzenlediğim bu kampta seni de aramızda görürüz. Hep beraber yaratacağımız bu enerjiye, güzel enerjinle dahil olursun.

 

 Bu yolculuğa katılmak isteyen herkesi tüm kalbimle bekliyorum. 


Sevgilerimle

  EĞİTİM TARİHİ

 • 2020-07-16 16:00:00

  Etkinlik
  Başlangıç
  Tarihi

 • 2020-07-19 12:00:00

  Etkinlik
  Bitiş
  Tarihi

BU ETKİNLİĞE BAŞVUR »


Etkinlik Fotoğrafları

‘İÇSEL YOLCULUK’ Yoga Kampı 16-19 Temmuz Fethiye

"İçsel Yolculuk" Yoga Kampı - (Kayıtlar Doldu) Bu Eğitime Katılmak İçin Formu Doldurunuz...