SADHANA yolculuğu başlıyor!

SADHANA yolculuğu başlıyor!

SADHANA yolculuğu başlıyor!

Sende katılmak ister misin?

Belki uzun süredir, Yoga’ya bir başlayıp bir ara veriyorsun ve artık bir düzen oturtmalıyım diyorsan şimdi tam zamanı!Evlerimizde kaldığımız bu süreçte, Yoga pratiğinizin daha kararlı ve derin köklere sahip olabilmesi için koca bir grupla 20 Nisan Pazartesi günü, 30 gün boyunca kesintisiz pratik yani Sadhana yolculuğu başlıyor.

Sadhana kelime anlamı olarak birşeyi başarının yolu demektir. Yoga'da manevi pratikler rutininin,hiç ara verilmeksizin yani kesintisiz olarak yapılmasını ifade eder. Sadhana pratiğinde önemli olan pratiğin çok veya yoğun yapılması değil, aksatmadan sürekli olarak her gün uygulanmasıdır. Devamlı pratik sonucunda, uygulayıcının hayatı kendiliğinden dönüşür.

Peki bu yolculuğumuza nasıl mı çıkacağız?  Öncelikle minimum 6 aylık yoga pratiği olan ,kendini daha çok görmeye ve pratiğinde derinleşmeye niyet etmiş , herkesi tüm kalbimle davet ediyorum . Bu yola niyet etmiş kalplerle birlikte bir grup oluşturacağız. Birleşen bu grup enerjisiyle Yoga pratiğinin tohumları yeşersin. Belki uzun süredir, başlayıp bırakıyorsun ve artık bir düzen oturtmalıyım diyorsun şimdi tam zamanı hep birlikte birbirimize destek olalım. Oluşacak grubumuzda desteğimizi ve BİR olduğumuzu her gün hatırlatan süprizlerim olacak. Bu süreçte neredeyse her gün iletişim halinde olacağız.

30 gün boyunca Sadhana grubuna özel olarak hazırlandığım, günde yaklaşık 1 saatini alacak asana-nefes-meditasyon içeren pratikleri,1 gün bile aksatmadan uygulamanı istiyorum. Uygulayacak programın detaylarını katılmak isteyenlerle paylaşacağım.

Evde kaldığımız bu bahar ayında 30 gün boyunca en yakının olan kendinle buluşmaya ve bir adım daha kendine yaklaşmaya hazırsan, gel başlayalım. Seni motive edeceğini düşündüğün tüm arkadaşlarına haber verebilirsin.Hatta duyanlar duymayanlara iletsin ki daha çok kişi faydalabilsin bu yolculuktan!

Tamamen ücretsiz olarak başlattığım Sadhana grubuna katılmak için;

Ne zamandır pratik yaptığının bilgisiyle, instagram adını da belirterek, info@doctoryoga.info  (dikkat com değil ) adresine e-mail atman yeterli, detayları katılmak isteyenlerle paylaşacağım. Ajandalar tutulsun, alarmlar kurulsun 20.04.2020 Pazartesi günü başlıyoruz.ETKİNLİKLERİMİZİ EMAİL İLE TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUP İLETİNİZ...